• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Графік консульського прийому громадян
Опубліковано 18 грудня 2022 року о 10:35

Прийом заявників здійснюється ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ у прийомні години (крім вихідних та святкових днів):


Понеділок - П'ятниця: 09:00 – 18:00

Обідня перерва: 13.00 – 14.00


Громадяни певних категорій (люди з обмеженими можливостями, вагітні, тяжкохворі) обслуговуються поза чергою.

Забронювати слот в системі он-лайн реєстрації необхідно за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/

БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (обідня перерва: 13.00 – 14.00) прийом заявників здійснюється з метою:

 • отримання в Консульстві виготовленого закордонного паспорта;
 • продовження закордонного паспорта, строк дії якого закінчується;
 • внесення до закордонного паспорта батьків (одного з батьків), іншого законного представника дитини відомостей про дитину.

Прийом громадян України керівником установи проводитиметься за попереднім  записом у перший вівторок кожного місяця з 09.30 до 12.00 (записатися на прийом можна шляхом надсилання відповідного повідомлення на адресу електронної пошти керівника Консульства: [email protected]).

 

ВАЖЛИВО!

Наполегливо закликаємо вас під час здійснення електронного запису на прийом та у ході планування свого візиту до консульської установи дотримуватися рекомендацій та встановлених Правил відвідання Консульства України в Единбурзі та роботи із заявниками.

1. ПУНКТУАЛЬНІСТЬ

Приходити до Консульства необхідно чітко на час своєї реєстрації, не раніше, ніж за 10 хвилин, однак, і не спізнюйтеся (у разі запізнення – просимо повідомити телефоном). Раніше відведеного вам часу ми все одно не зможемо вас прийняти і ви лише даремно стоятимете на вулиці в очікуванні.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У разі очікування своєї черги просимо дотримуватися «соціальної дистанції».

3. ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

У Консульстві необхідно перебувати у захисній масці.

4. ПІДГОТОВКА ДО ВІЗИТУ

Підготуватися до візиту необхідно заздалегідь!

Перед відвіданням Консульства слід заповнити необхідні заяви, зробити відповідні копії. Якщо ж ви прийдете непідготовленими, ви тим самим не лише витратите свій час, але й сповільните загальну чергу, яка розписана по хвилинах!

З детальною інформацією про порядок та терміни вчинення тих чи інших консульських дій, перелік необхідних документів, вартість консульських послуг тощо можна ознайомитися на веб-сторінці нашої установи за посиланням: https://edinburgh.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya  

5. ПОВАГА ДО ІНШИХ

У разі, якщо ви з якихось причин не можете відвідати Консульство в обраний вами час, скасуйте свій візит заздалегідь, натиснувши на кнопку «Відмінити бронювання», яка доступна у підтвердженні про успішну реєстрацію, яке надійшло на вашу електронну пошту. Цим самим ви надаєте можливість іншим бажаючим скористатися вашим часом. Після скасування бронювання ви можете зареєструватися повторно.

Увага! Просимо пам’ятати, що реєстрацію необхідно робити тільки на один, конкретно визначений день та час. Правило таке: одна особа – одна консульська дія – одна реєстрація. Система здійснюватиме періодичний моніторинг усіх записів та автоматично анулюватиме усі реєстрації, які зроблені на одну й ту саму людину з одного й того самого питання. Виключення становлять тільки ті випадки, коли необхідно вчинити дві однакові консульські дії (наприклад, оформити дві довіреності, які різні за змістом, для чого одразу після здійснення реєстрації необхідно надіслати на електронну пошту Консульства [email protected] відповідне попередження довільної форми з приписом у темі «НОТАРІАТ»).

Закликаємо вас з розумінням та відповідально підійти до встановлених Правил відвідання установи, максимально чітко дотримуватися вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано та без загрози для здоров’я отримати необхідну консульську послугу.

До зустрічі в Консульстві України в Единбурзі!

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux