Консульство України в Единбурзі

, Київ 17:56

Вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років

26 листопада 2017, 12:10

25 листопада в Единбурзі відбулося урочисте відкриття та освячення першого в Шотландії пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932–1933 років в Україні.

Меморіальний знак було встановлено на вході до Калтон Хіл неподалік Единбурзького відділення Союзу українців у Великій Британії.

Урочисте відкриття було здійснене за участі Посла України у Великій Британії Наталії Галібаренко, співробітників Консульства України в Единбурзі, представників парламенту Шотландії, міської ради Единбурга, української діаспори у Великій Британії, громадян України та Великої Британії.

Церемонію освячення провели священик Української Греко - Католицької Церкви Почаївської Божої Матері і Св. Андрія в Единбурзі Василь Крень та священик Римо-Католицької церкви Бейзл Кларк, який зачитав звернення Архиєпископа Сейнт Андрюса та Единбурга Лео Кашлі до української громади з нагоди річниці Голодомору в Україні.

Останні новини

20 березня 2018 р. консульський прийом не проводитиметься | 14 березня, 09:00

Шановні заявники!  У зв'язку із необхідністю виконання консулом функцій поза межами консульської установи 20 березня 2018 р. консульський прийом не проводитиметься.  

Відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою „Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення”. | 13 березня, 12:45

Метою відеоролику є інформування громадян України про існуючу проблему торгівлі людьми, зокрема, втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн.

”Invest in Cherkasy Region” | 06 березня, 14:24

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола | 06 березня, 14:08

1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України

8 та 9 березня 2018 року Консульство не здійснюватиме прийом громадян | 23 лютого, 10:50

Просимо врахувати та запланувати інші дати для особистого звернення до установи. У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян  України проводиться в екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.