Консульство України в Единбурзі

, Київ 02:14

Привітання з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

24 серпня 2017, 07:09

Шановні співвітчизники!

Колектив Консульства України в Единбурзі щиро вітає вас із 26-ою річницею проголошення Незалежності України.

24 серпня 1991 р., на позачерговій сесії Верховної Ради України було прийнято Постанову та Акт проголошення незалежності України, а над куполом Верховної Ради піднято синьо-жовтий прапор України.

У тексті Акту проголошення незалежності України йдеться: “Виходячи із  смертельної  небезпеки,  яка  нависла  була  над Україною в зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 р., продовжуючи  тисячолітню   традицію   державотворення   на Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого  Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами, здійснюючи  Декларацію  про державний суверенітет України, Верховна  Рада  Української  Радянської  Соціалістичної Республіки  урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної української держави – України”.

Доленосне рішення Верховної Ради від 24 серпня 1991 року акумулювало в собі довгі роки боротьби нашого народу за незалежність, недоторканість кордонів та право на самоідентичність мови і культури.      

Проголошення суверенності України стало поворотною віхою в історії розвитку Державності, могутнім стимулом для плідної та натхненної праці заради миру і добробуту.

Вдячні кожному із вас за підтримку України, вашу віддану роботу із зміцнення соборності та незалежності нашої держави.

Бажаємо вам здоров’я, натхнення та наснаги на нові звершення задля процвітання Батьківщини та зміцнення власного добробуту. 
 
Зі Святом, шановні друзі!

Останні новини

Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл | Вчора, 18:47

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» проводить 17-22 серпня 2018 у м.Львів Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл

20 березня 2018 р. консульський прийом не проводитиметься | 14 березня, 09:00

Шановні заявники!  У зв'язку із необхідністю виконання консулом функцій поза межами консульської установи 20 березня 2018 р. консульський прийом не проводитиметься.  

Відеоролик із протидії торгівлі людьми під назвою „Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення”. | 13 березня, 12:45

Метою відеоролику є інформування громадян України про існуючу проблему торгівлі людьми, зокрема, втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн.

”Invest in Cherkasy Region” | 06 березня, 14:24